PASLAUGOS

Buhalterinės Apskaitos Paslaugos

BUHALTERINĖS APSKAITOS TVARKYMAS

Tvarkome įvairią veiklą vykdančių įmonių buhalterinę apskaitą nuo pirminių apskaitos dokumentų iki finansinės atskaitomybės sudarymo.
Paslaugas teikiame Vilniuje ir nuotoliniu būdu. Šiandien tai pats patogiausias ir optimaliausias variantas mažoms ir vidutinėms įmonėms: sutaupomi dokumentų pristatymo kaštai, operatyviai matomi rezultatai. Dokumentus ir ataskaitas siunčiame el. paštu.
Sutarties sudarymas su buhalterines paslaugas teikiančia įmone – tai puiki galimybė įmonei gauti kvalifikuotą paslaugą  bei sutaupyti lėšas.
Dirbame su savo apskaitos programomis B1 ir Finvalda, bet galime jungtis ir prie kliento. Turime darbo patirtį su buhalterinės apskaitos programomis Centas, Saikas ir DB Apskaita.

KONSULTACIJOS MOKESČIŲ IR APSKAITOS KLAUSIMAIS

Mokesčių įstatymai dažnai keičiasi, todėl norint išvengti klaidų, kurios gali brangiai kainuoti įmonei, dažnai reikalinga kompetetinga ir patikima  specialisto konsultacija, kuris pastoviai seka mokesčių naujoves. Atstovaujame klientus Valstybinėje Mokesčių Inspekcijoje bei teikiame konsultacijas žemiau nurodytų mokesčių klausimais:


– Gyventojų pajamų mokesčio; 
– Pelno mokesčio;
– Valstybinio soc. draudimo įmokų;
– Privalomojo sveikatos draudimo įmokų;
– Pridėtinės vertės mokesčio.

ĮMONIŲ STEIGIMAS

Parengiame steigimo dokumentus.
Užpildome ir išsiunčiame Registrų centrui JAR formas. 
Atidarome kaupiamąją sąskaitą banke. 
Užsakome ir pagaminame antspaudą. 
Po įmonės įregistravimo, sudarome sutartis su VMI, Sodra, sudarome įgaliojimus su Registrų centru.